Šahovski klub Mornar Split

TURNIR POVODOM SVETOG DUJE

Naš klub u subotu je organizirao turnir povodom dana Svetog Duje. Bio je to standardni turnir koji organiziraju klubovi-prijatelji iz Dalmacije. Naša ekipa u sastavu A. Šarić, Ognjen Matko, Miro Bobanac i Branko Olić superiorno je osvojila 1. mjesto. Ovoga puta nismo ni imali pravu konkrenciju, jer su Bibinjci nastupali bez Režana. Vrlo uspješan debi za klub imao je Ognjen Matko. Dobar nastup imala je i naša druga ekipa koja je osvojila 3. mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji uvjerljivu pobjedu ostvario je Ante Šarić koji je ostvario 20.5 bodova iz 23 partije. Dalje su slijedili Matko, Bilobrk, Jakić, Levačić, Olić… Nakon turnira nastavljeno je druženje uz iće i piće. Veliki posao u organizaciji turnira odradili su Nenad Šarić i Jovo Milosavljević.

Comments are closed.