Šahovski klub Mornar Split

KADETSKA LIGA-MORNAR VODEĆI NAKON 3 KOLA

U subotu su odigrana prva 3 kola kadetske lige-jug.U 1. kolu odigrali smo 2-2 sa Petrom Sedlarom,u 2. kolu smo pobijedili Jelsu sa 3-1, u trećem kolu smo pobijedili Klišane sa 3-1. Nakon 3 kola u vodstvu su Mornar i Casper sa 5 meč bodova, ali  treba naglasiti da smo mi imali teži raspored. Učinak naših igrača:Luka Šarić (3 iz 3), Josip Jurišić (1 iz 2), Borna Čotić (1 iz 2), Luka Bulić Bračulj (2 iz 2), Marko Barić (1 iz 2) i Vedran Lašić (0 iz 1). Naša prva ploča Luka Šarić i debitant Luka Bulić Bračulj su odigrali vrlo uvjerljivo i davali su veliku sigurnost našoj ekipi. Borna Čotić je uspješno iznio teret crnih figura i zabilježio važnu pobjedu protiv Klišana (pobijedio Lovru Ivića). Ostali naši članovi također su zadovoljili. Slijedeća 2 kola na rasporedu su 11.5. u Šahovskom domu, a Mornar će igrati protiv Šibenika i Mravinaca.

Comments are closed.