Šahovski klub Mornar Split

ANTE ŠARIĆ PETI U SEVILLI

Prije nekoliko dana završio je tradicionalni otvoreni turnir u Sevilli. Zanimljivo je da je turnir otvorio Quique Setien, trener nogometnog kluba Real Betis. Setien je veliki ljubitelj šaha i ima međunarodni rejting 2055 elo. Mornarevac Ante Šarić dosta često nastupa na ovom turniru. Ove godine bio je u samom vrhu osvojivši 5. mjesto. Ostvario je 7 bodova iz 9 partija (bez poraza). Igrao je dosta dobro i sigurno, a nedostajalo je malo sreće da se nađe na pobjedničkom postolju. Nakon turnira  nije se vratio u Split, nego je otišao za Portugal „napuniti baterije“ i odmoriti se za slijedeći nastup. Danas putuje za Dublin gdje će odigrati jedan kratak open od 5 kola.

Ismael Teran (organizator) i Quique Setien (trener Betisa).

SEVILLA 2018 (KONAČAN POREDAK)

Rk. Nombre Tipo FED FIDE EloN Club/Ciudad Pts.  B
1 GM LEI Tingjie CHN 2531 0 China 8,0 49,5
2 GM DVIRNYY Danyyil ITA 2534 2550 Italia 7,5 53,0
3 IM SWAYAMS Mishra IND 2432 0 India 7,5 50,5
4 GM GLEIZEROV Evgeny S50 RUS 2509 0 Rusia 7,5 49,0
5 GM SARIC Ante CRO 2537 0 Croacia 7,0 51,0
6 GM PAP Misa SRB 2491 0 Serbia 7,0 51,0
7 IM XU Yi CHN 2482 0 China 7,0 50,5
8 GM ANURAG Mhamal IND 2472 0 India 7,0 50,5
9 GM STAROSTITS Ilmars LAT 2431 2445 Letonia 7,0 50,0
10 GM VASQUEZ SCHROEDER Rodrigo CHI 2554 0 Chile 7,0 50,0
11 GM SWAPNIL S. Dhopade IND 2533 0 India 7,0 49,5
12 GM MATAMOROS FRANCO Carlos S. ECU 2484 2520 Ecuador 7,0 49,0
13 IM GOMEZ LEDO Roberto Carlos CUB 2436 2433 Cuba 7,0 49,0
14 GM POGORELOV Ruslan S50 UKR 2358 2354 Ukrania 7,0 48,5
15 IM MARTINEZ MARTIN David ESP 2399 2436 España 7,0 47,0
16 GM LARIÑO NIETO David ESP 2464 2454 España 7,0 45,5
17 FM BJERRE Jonas Buhl U14 DEN 2367 0 Dinamarca 6,5 51,5
18 GM CAMPORA Daniel H. S50 ARG 2417 2428 Argentina 6,5 50,0
19 IM PULVETT MARIN Daniel VEN 2438 2438 Venezuela 6,5 48,5
20 VEIGA Jose Francisco R P Neves U18 POR 2222 2134 Portugal 6,5 47,5
21 FM ONDERSTEIJN Niels NED 2370 0 Holanda 6,5 46,0
22 IM SANTOS LATASA Jaime ESP 2546 2561 España 6,5 46,0
23 WGM CALZETTA RUIZ Monica ESP 2223 2226 España 6,5 45,0
24 FM LOPEZ GONZALEZ Daniel ESP 2285 2280 España 6,5 44,5
25 FM SILVA LUCENA Cristian ESP 2301 2298 España 6,5 44,5
26 HERNANDEZ MUNOZ Antonio Ramon ESP 2225 2195 Huelva 6,5 44,0
27 IM MOHOTA Nisha IND 2269 0 India 6,5 40,5
28 MORALES ARAUJO Francisco Javier ESP 2168 2168 Casa Ajedrez Sevilla 6,5 40,0
29 GM KVEINYS Aloyzas S50 LTU 2547 0 Lituania 6,0 51,5
30 FM DIAZ CASTRO Sergio ESP 2263 2190 España 6,0 49,5
31 FM MONTERO MELENDEZ Rafael ESP 2384 2376 España 6,0 49,5
32 GUTIERREZ VALERO Mario ESP 2208 2196 Alekhine-Espartinas 6,0 49,0
33 IM CARRASCO MARTINEZ Juan M. ESP 2373 2350 España 6,0 48,5
34 FM SCHOORL Rob NED 2275 0 Holanda 6,0 48,5
35 IM VEGA GUTIERREZ Sabrina ESP 2427 2385 España 6,0 48,5
36 GM AROSHIDZE Levan ESP 2516 2519 España 6,0 48,0
37 FM ALSHAMEARY PUENTE Ismael ESP 2342 2332 España 6,0 47,0
IM BARRERO GARCIA Carlos ESP 2321 2328 España 6,0 47,0
39 IM ESTREMERA PAÑOS Sergio S50 ESP 2339 2361 España 6,0 47,0
40 GM ULYBIN Mikhail RUS 2519 0 Rusia 6,0 46,5
41 ORTEGA VALLE Jose Ramon ESP 2081 2091 Claret 6,0 44,0
42 FM MONTECATINE RIOS Ricardo S50 ESP 2150 2183 España 6,0 43,5
43 ESQUIVIAS QUINTERO Luis Manuel U18 ESP 2222 2226 Casa Ajedrez Sevilla 6,0 43,0
DIAZ CASTRO Ismael ESP 2178 2178 Tiempo Y Mente 6,0 43,0
ROMERO ROMERO Sebastian ESP 2173 2176 Tiempo Y Mente 6,0 43,0
46 RODRIGUEZ PEREZ Angel Mariano ESP 2227 2222 Huelva 6,0 43,0
47 LOPEZ MUÑOZ Manuel ESP 1938 1958 Mercantil 6,0 43,0
48 CALLEJAS ROJAS Francisco Miguel U18 ESP 2127 2103 Tussam 6,0 42,5
49 BURROWS Martin P ENG 2106 0 Inglaterra 6,0 42,0
50 MUZIKA Paul ESP 2076 2079 Casa Ajedrez Sevilla 6,0 41,5
51 BJERRE Tavs S50 DEN 2071 0 Dinamarca 6,0 41,5
52 RINCON BASCON Jorge ESP 2178 2186 Tiempo Y Mente 6,0 41,5
53 RUTHERFORD William S50 SCO 1962 0 Escocia 6,0 41,0
54 GONZALEZ MARQUEZ Antonio Jesus ESP 2084 2088 San Jose 6,0 38,0
55 FM BIEDMA MARTIN Enrique ESP 2280 2273 España 5,5 46,5
56 FM GUTIERREZ OLIVARES Daniel ESP 2324 2323 España 5,5 46,0
CHACON PEREZ Juan ESP 2122 2130 Oromana 5,5 46,0
58 CARRABEO GARCIA Manuel ESP 2072 2081 San Jose 5,5 45,5
59 KORNEEV LESKOVA Svyatoslav ESP 2137 2131 Canarias 5,5 45,0
60 MAZA LOPEZ DE LOS M. Santiago ESP 2016 2014 Claret 5,5 45,0
61 GARCIA JIMENEZ Santiago U18 ESP 2068 2071 Oromana 5,5 44,5
62 PEREZ GARCIA Roberto ESP 2129 2130 Alekhine-Espartinas 5,5 44,5
63 VINAL GUTIERREZ Pedro S65 ESP 2036 2039 Navarra 5,5 43,5
64 FM BUBALOVIC Davorin S50 CRO 2203 0 Croacia 5,5 42,5
65 MORETO QUINTANA Alex ESP 2071 2067 Valencia 5,5 42,5
66 LOPEZ RODRIGUEZ Fernando ESP 2103 2105 Mercantil 5,5 42,5
67 RODRIGUEZ DEL CERRO Ricardo U18 ESP 2053 2061 Casa Ajedrez Sevilla 5,5 42,5
68 CUELLAR MONTES Alejandro U14 ESP 2024 2064 Cadiz 5,5 42,5
69 GARRIDO OUTON Alex U14 ESP 2163 2164 Cadiz 5,5 42,0
70 FM VAN HOOLANDT Patrick S50 MNC 2059 2134 Monaco 5,5 42,0
71 GENTES BENITO Mauricio ESP 1944 1960 Jerez De La Fra 5,5 41,5
72 OLIVERA GUTIERREZ Albert* S50 ESP 1965 1984 Once Tarragona 5,5 41,5
73 DEL CAMPO GOMEZ Jose Luis ESP 2095 2106 Casa Ajedrez Sevilla 5,5 41,5
74 RAMIREZ GUERRERO Enrique S50 ESP 2021 2022 Tiempo Y Mente 5,5 41,0
75 BORONDO GARCIA Raul ESP 1933 1958 Casa Ajedrez Sevilla 5,5 41,0
76 FERRER FREYRE David S50 ESP 2012 2021 Gines 5,5 40,5
77 PALLARES BEJARANO Salvador ESP 2063 2057 Mercantil 5,5 40,5
78 MANZANO LEON Alvaro U14 ESP 1940 1948 Casa Ajedrez Sevilla 5,5 40,5
79 FM ROMERO GARCIA Mariano S50 ESP 2037 2035 España 5,5 40,0
80 PLANAS GENE Juan S65 ESP 2019 2031 Baleares 5,5 39,5
81 SERRANO GARCIA Luis ESP 1937 1939 Huelva 5,5 39,0
82 HERRERA OLIVA Enrique ESP 1904 1907 Tussam 5,5 39,0
83 FERNANDEZ VALLEJO Luis ESP 2063 2085 Cantabria 5,5 38,5
84 PEREZ BELLO Carlos S50 ESP 1939 1949 Los Carteros 5,5 37,0
85 COBA MONCADA Jacinto S50 ESP 1878 1886 Gines 5,5 34,0
86 CASTILLO LANCIEGO Fernando S50 ESP 1996 2012 Paradas 5,0 44,0
87 VELA IGNACIO Jose Manuel* ESP 1926 1943 Once Cadiz 5,0 44,0
88 ARROYO RODRIGUEZ Jesus ESP 2057 2054 Cordoba 5,0 44,0
89 FM CHUECA FORCEN Alberto ESP 2301 2297 España 5,0 43,5
90 WCM AVILA FRAIRE Ameyalli MEX 2014 0 Mexico 5,0 43,0
91 MENDEZ JUANES Javier S65 ESP 1851 1864 Tenis Betis 5,0 42,5
92 GARRIDO COLLANTES Jose Manuel ESP 1967 1964 San Fernando 5,0 42,5
93 PEREIRA FIGUEROA Manuel S50 ESP 2103 2105 Oromana 5,0 42,0
94 MUÑOZ ALONSO Jesus S50 ESP 1932 1946 Alekhine-Espartinas 5,0 41,5
95 SUAREZ SORIA Christian ESP 2005 2019 Pino Montano 5,0 41,5
96 CADENAS FALCON Jose Antonio** ESP 1822 1848 Visueño 5,0 41,0
97 GAUCHE Eduardo BRA 1954 0 Brasil 5,0 41,0
98 MORAIS Vitor S50 POR 1966 0 Portugal 5,0 40,5
99 POZO PRIOR Jose Antonio U18 ESP 1791 1807 Aleph De Utrera 5,0 40,5
100 CEPEDA FUENTES Jose Manuel S50 ESP 0 0 San Jose 5,0 40,0
101 HUETE COBOS Jesus U14 ESP 1560 1616 Alekhine-Espartinas 5,0 40,0
102 GARCIA BURGUILLO Jose Maria ESP 1892 1893 Huelva 5,0 40,0
103 ATAIDE MOLINA Jose Maria S50 ESP 1923 1927 Tussam 5,0 40,0
104 HERRERA RAMIREZ Daniel ESP 1953 1963 Oromana 5,0 39,5
105 SEVILLANO GARCIA Joaquin S65 ESP 1751 1754 Salamanca 5,0 39,0
106 GONZALEZ BLAZQUEZ Juan Manuel S65 ESP 1745 1785 Cadiz 5,0 39,0
107 DOMINGUEZ DELGADO Pablo ESP 1917 2018 Pilas 5,0 39,0
108 CALVO GOMEZ-ALVAREZ Juan Pedro ESP 1990 2016 Casa Ajedrez Sevilla 5,0 38,5
109 FERNANDEZ QUINTERO Jose Antonio ESP 1893 1942 Madrid 5,0 38,5
110 CHERRY John Bradford S50 USA 1802 1796 Estados Unidos 5,0 38,5
111 DEGRO Heiko GER 2058 0 Alemania 5,0 38,0
112 MARAÑON CANTON Antonio S50 ESP 1821 1841 Cordoba 5,0 38,0
113 TORRES GONZALEZ Javier ESP 1676 1699 Tussam 5,0 38,0
114 NEDERVELD Dieter S65 GER 1918 0 Alemania 5,0 37,5
115 GONZALEZ PINEDA Manuel S50 ESP 0 469 Jose Raul Capablanca 5,0 37,0
116 DOVAL ROJAS Ernesto Jesus ESP 1815 1823 Casa Del Ajedrez 5,0 37,0
117 TIRADO PARRA Alberto ESP 1789 1825 Madrid 5,0 37,0
118 CIENFUEGOS ROMERO Antonio ESP 1629 1646 Betica Nazarena 5,0 35,5
119 AGUIRRE FERNANDEZ Carlos ESP 1740 1774 Cadiz 5,0 35,5
120 LIRIO GARCIA Carlos U18 ESP 1647 1646 Alekhine-Espartinas 5,0 35,5
121 SERRANO MARTINEZ Francisco Jose S50 ESP 1861 1900 Madrid 5,0 35,0
122 VERWER Renzo NED 1720 0 Holanda 5,0 33,0
123 MURILLO MONTES Antonio ESP 1857 1866 Los Carteros 5,0 30,5
124 FM SCHWARTZ Ylon USA 2267 0 Estados Unidos 4,5 46,5
125 MAYANK Pal U14 IND 1834 0 India 4,5 45,0
126 MUÑOZ GARCIA Jesus U18 ESP 1962 1970 Alekhine-Espartinas 4,5 44,5
127 PALACIOS LLORENTE Javier S50 ESP 1879 1902 Cantabria 4,5 43,0
128 RUIZ ALCAIDE Juan Luis ESP 1860 1882 Tussam 4,5 41,5
129 GARCIA GARCIA Manuel ESP 1857 1867 Los Palacios 4,5 41,0
130 MARQUEZ BERNAL Florencio ESP 1879 1886 Malaga 4,5 40,5
131 CLEMENTE CHEN Alfredo U14 ESP 1797 1794 Almeria 4,5 40,0
132 REINA AGUILAR Marcelo S50 ESP 1927 1937 Pino Montano 4,5 40,0
133 LOZANO GARCIA Antonio ESP 1769 1793 Los Carteros 4,5 40,0
134 DUMONT Andre S50 BEL 2057 0 Belgica 4,5 39,0
135 ALVAREZ SANCHEZ David ESP 0 646 Cadiz 4,5 38,5
136 LEON SERRALBO Jose Manuel ESP 1806 1821 Oromana 4,5 38,5
137 GODINO BENITEZ Miguel S50 ESP 1815 1837 Los Palacios 4,5 38,5
138 KIEVELITZ Bernd S65 GER 1923 0 Alemania 4,5 38,5
139 GONZALEZ MENDOZA Diego ESP 1791 1830 Cadiz 4,5 38,5
FERRETE RUEDA Juan Carlos ESP 1698 1706 Urso 4,5 38,5
141 CORTES VILLA Jaime U14 ESP 1508 1506 Huelva 4,5 38,0
142 DELGADO LOZANO Ignacio Maria ESP 1914 1921 Huelva 4,5 38,0
143 BRAVO LOPEZ Antonio Luis ESP 1700 1707 Pilas 4,5 38,0
144 CORTES GIRALDO Miguel Antonio ESP 1704 1746 Paradas 4,5 37,5
145 DE LA CRUZ FERNANDEZ Juan C. S50 ESP 1801 1823 Cadiz 4,5 36,5
146 DOMINGUEZ MATITO Antonio S50 ESP 1857 1876 Camas 4,5 36,5
147 RODRIGUEZ PEREIRA Enrique U14 ESP 1503 1566 Alekhine-Espartinas 4,5 36,0
148 HERNANDEZ BARRICARTE Miguel A S50 ESP 1934 1935 Navarra 4,5 36,0
149 GOMEZ CEREZO Diego Jesus S50 ESP 1890 1885 Huelva 4,5 35,5
150 DE BORDONS ALBA Cesar S50 ESP 1845 1864 Tenis Betis 4,5 35,5
151 SEVILLANO LEAL Julio S50 ESP 1745 1756 Cadiz 4,5 35,5
152 ACUÑA TORRESCUSA Carlos ESP 1802 1786 Casa Ajedrez Sevilla 4,5 35,0
153 LOPEZ PEREA Mario ESP 1706 0 Huelva 4,5 35,0
154 IM KACEM Rian S50 MAR 1722 0 Marruecos 4,5 34,5
155 RIVERO CABELLO Jose Carlos ESP 1822 1822 Tussam 4,5 34,5
156 CONDE GALLEGO Domingo S50 ESP 1709 1730 Tussam 4,5 34,0
157 VACA FERNANDEZ Francisco David ESP 1636 1665 Alekhine-Espartinas 4,5 34,0
158 CABILLAS MARTINEZ Juan Luis S65 ESP 1587 1591 Cadiz 4,5 33,5
159 PEREZ BOLANOS David U14 ESP 1536 1505 Canarias 4,5 33,5
160 CAMPOS SORIA Rafael ESP 1675 1696 Oromana 4,5 33,0
161 PASTOR FERNANDEZ Juan ESP 1634 1630 Paradas 4,5 31,5
162 LLOVERAS HERNANZ Jose Antonio S65 ESP 1571 1550 Asturias 4,5 30,5
163 MOLINA DE PORRAS Emilio S55 ESP 1649 1675 Camas 4,5 29,5
164 FM AGUERA NAREDO Javier ESP 2391 2378 España 4,0 47,0
165 CEMBORAIN ORICAIN Alfonso S50 ESP 1886 1888 Navarra 4,0 42,5
166 FM CORTES BUENO Jesus Javier S50 ESP 2159 2161 España 4,0 42,0
167 MORILLO-VELARDE GALLEGO Antonio S50 ESP 1924 1944 Jose Raul Capablanca 4,0 41,5
168 HURTADO RUEDA Manuel ESP 1955 1954 Gines 4,0 40,5
169 MONTIEL DOMINGUEZ Jose Luis ESP 1896 1907 Gines 4,0 40,0
170 SUAREZ FERNANDEZ Enrique Oliver ESP 1801 1825 Sierra Sur 4,0 39,5
171 AGUILAR BUSTILLO Juan S65 ESP 1865 1895 Gines 4,0 39,5
172 ROBAINA BORDON Hector ESP 1804 1798 Canarias 4,0 39,0
173 PEREZ BOLANOS Joel U14 ESP 1520 1514 Canarias 4,0 39,0
174 VIERA FALCON Cristo ESP 1922 1913 Cataluña 4,0 38,0
175 GENTES BENITO Angel ESP 1873 1879 Claret 4,0 38,0
176 PEREZ CAMESELLE Francisco S65 ESP 1778 1815 Madrid 4,0 38,0
177 GONZALEZ LOPEZ Jose Antonio S65 ESP 1657 1697 Oromana 4,0 37,5
178 MUÑOZ MESA Miguel Angel ESP 1833 1847 Ateneo 4,0 37,5
179 GARCIA FERNANDEZ Miguel ESP 1792 1801 Casa Ajedrez Sevilla 4,0 37,0
180 MUÑOZ JORVA Miguel Angel S50 ESP 1828 1842 Huelva 4,0 36,5
181 LIÑAN MOLINA Daniel U14 ESP 1712 1715 Casa Ajedrez Sevilla 4,0 36,5
182 ZITAN Abdelhay S65 MAR 1682 0 Marruecos 4,0 36,5
183 CRUZ RODRIGUEZ Israel ESP 1814 1830 Tussam 4,0 36,5
184 BENGOA DIAZ Fco. Javier S50 ESP 1920 1937 Tenis Betis 4,0 36,0
185 MORALES BARRERA Raul ESP 1994 2008 San Jose 4,0 36,0
186 DUMONT Vincent S50 BEL 1869 0 Belgica 4,0 35,5
187 LOPEZ GALISTEO Samuel ESP 1735 1774 Oromana 4,0 35,0
188 JIMENEZ PIÑERA Luis S50 ESP 1683 1712 Betica Nazarena 4,0 35,0
189 GOMEZ PULIDO Francisco Javier U18 ESP 1648 1739 Gines 4,0 34,5
190 OLALLA TORRES Jorge S50 ESP 1529 1544 San Jose 4,0 34,5
191 MARTIN RODRIGUEZ Jose Maria S50 ESP 1846 1856 Camas 4,0 34,5
192 PLATA FERNANDEZ Diego ESP 1766 1772 Castilla La Mancha 4,0 34,5
LARA GARCIA Juan Manuel ESP 1711 1748 Los Carteros 4,0 34,5
194 GARCIA ORTEGA Manuel ESP 0 1957 Sevilla 4,0 34,0
195 HERNANDEZ GONZALEZ Jairo ESP 1731 1807 San Jose 4,0 34,0
196 MILLAN NAVARRO Jesus ESP 1707 1729 Pilas 4,0 34,0
197 AMPUDIA ASENSIO Jose Luis* ESP 1661 1683 Once Valladolid 4,0 33,5
198 ESPEJO MONTAGUT Jose Maria S50 ESP 1822 1824 Huelva 4,0 33,5
199 COSSIO LOPEZ Jose Ricardo S50 ESP 1768 1786 Los Carteros 4,0 33,5
200 MANCEBO RODRIGUEZ Juan ESP 0 556 Gines 4,0 33,0
201 SALAS LERIDA Jonathan U18 ESP 1551 1570 Alekhine-Espartinas 4,0 33,0
202 DEL ESTAL PRADA Daniel ESP 1534 1556 Oromana 4,0 33,0
203 JIMENEZ ARNAIZ Jose Maria S65 ESP 1748 1773 Casa Ajedrez Sevilla 4,0 33,0
204 SOTO ACOSTA Joaquin S50 ESP 1627 1648 Claret 4,0 32,0
205 SANTANA PICHARDO Virgilio S65 ESP 1657 1672 Gines 4,0 32,0
206 PEREZ BURGOS Rafael S65 ESP 1614 1641 Tussam 4,0 30,5
207 DANTA GARCIA DE CASTRO Manuel ESP 1603 1628 Oromana 4,0 30,5
208 BRIAND ROSAS Clara U14 ESP 1429 1420 Casa Ajedrez Sevilla 4,0 30,0
209 BARRERA LOPEZ Joaquin ESP 1637 1697 Brenes 4,0 30,0
210 FERNANDEZ CABRERO Fernando* S50 ESP 1616 1679 Once Cantabria 4,0 30,0
211 BARRERO ORTEGA Abraham ESP 1781 1819 Claret 3,5 41,5
212 GUTIERREZ MARCONI Christian Fer ESP 1796 0 Oromana 3,5 41,5
213 CARRETERO ORTIZ Francisco ESP 2238 2239 Tiempo Y Mente 3,5 41,5
214 MARTINEZ MORINA Manel* S50 ESP 1697 1710 Once Barcelona 3,5 39,5
215 CASTRO PEREZ Manuel Angel ESP 1983 2021 Asturias 3,5 39,0
216 BAQUERO BAQUERO Antonio S50 ESP 1774 1806 Los Palacios 3,5 38,0
217 NAVARRO COLOMA Antonio S50 ESP 1778 1794 Los Carteros 3,5 38,0
218 MATHOW Hermann Thomas M. S65 BRA 1785 0 Brasil 3,5 37,0
219 LUQUE MARIN Pedro Antonio ESP 1812 1809 Cadiz 3,5 35,5
220 ESPINOSA GOMEZ Antonio S65 ESP 1663 1715 Pino Montano 3,5 35,5
221 PUIG GUISADO Jaime ESP 1782 1743 Tussam 3,5 35,0
222 CHESA CHAVARRIA Aurelio S65 ESP 1691 1696 Huesca 3,5 35,0
223 DIAZ DE LOPEZ Jesus S50 ESP 1599 1634 Jose Raul Capablanca 3,5 34,5
224 GARRIDO SANCHEZ David* ESP 1665 1618 Once Granada 3,5 34,5
225 RODRIGUEZ GUTIERREZ Arsenio S50 ESP 1640 1660 Claret 3,5 34,0
226 SORUCO TIRINA Humberto ESP 1688 1682 Los Carteros 3,5 34,0
227 MARQUEZ POLVILLO Bartolome S65 ESP 1725 1773 Pilas 3,5 34,0
228 HERNANDEZ GONZALEZ Manuel U14 ESP 1567 1611 Alekhine-Espartinas 3,5 33,5
229 LIRIO GARCIA Roberto U14 ESP 1523 1572 Alekhine-Espartinas 3,5 33,5
230 RODRIGUEZ PRIETO Angel ESP 1584 1560 Oromana 3,5 33,0
231 BADIER CARAVE David Olivier U14 ESP 1367 1371 Alekhine-Espartinas 3,5 32,5
232 LOPEZ GONZALEZ Miguel Angel S55 ESP 0 350 Los Carteros 3,5 32,5
233 ARROYO ARTES Fausto U18 ESP 0 145 Huelva 3,5 31,5
234 BARKER FRASER Desiderio S50 ESP 1616 1643 Tussam 3,5 30,5
235 MURGA VAZQUEZ Rogelio ESP 1593 2108 San Jose 3,5 30,5
236 GONZALEZ LEPE Jose S50 ESP 1545 1541 Huelva 3,5 30,5
237 CARRILLO MARTINEZ Jose Maria S65 ESP 1452 1492 Caballo Blanco 3,5 30,0
238 CONTRERAS VALLE Juan Carlos S50 ESP 1685 1693 Paradas 3,5 29,5
239 CALLE FUENTES Antonio Jesus ESP 1405 1672 Ecijana 3,5 29,0
240 CORTES CABRERA Isabelo ESP 1412 1407 Huelva 3,0 40,5
241 GARCIA FELIZON Eduardo S50 ESP 1756 1764 Camas 3,0 37,5
242 GOMEZ GONZALEZ Agustin ESP 1809 1816 Pino Montano 3,0 34,5
243 PEREA VIZCAYA Francisco S50 ESP 1592 1632 Los Carteros 3,0 34,5
244 MONCADA RODRIGUEZ Cristobal S50 ESP 1877 1893 Oromana 3,0 34,0
245 TORRALBO LOPEZ Manuel Jesus ESP 1827 1828 Tussam 3,0 34,0
246 DOMINGUEZ RODRIGUEZ Ramon S65 ESP 1375 1685 Los Carteros 3,0 33,0
247 GARCIA QUINTANILLA Jordi ESP 1703 1729 Casa Ajedrez Sevilla 3,0 33,0
HURTADO MONTES Alvaro U18 ESP 0 0 Gines 3,0 33,0
249 BOA LIMON Manuel S50 ESP 1709 1746 Casa Ajedrez Sevilla 3,0 33,0
250 BARBA MOLINA Vicente S50 ESP 1625 1643 San Jose 3,0 33,0
251 SALAS LERIDA Samuel U14 ESP 1504 1517 Alekhine-Espartinas 3,0 32,5
252 CAAMAÑO GONZALEZ Antonio Salvad S65 ESP 1460 1478 Oromana 3,0 32,0
253 DOMINGUEZ MAYO Juan Pablo ESP 1614 1632 Los Palacios 3,0 32,0
254 POLONIO ANGUAS Rafael Jesus S50 ESP 1699 1744 Pilas 3,0 31,5
255 AGUILERA CONCHA Jose David ESP 1488 1542 Torre De Los Guzmanes 3,0 31,5
256 MAYO MURUBE David ESP 1568 1598 Los Palacios 3,0 31,0
257 RUIZ CHACON Jorge Manfredi ESP 1619 1621 Mercantil 3,0 31,0
258 CLARAMBO TORRES Diego S65 ESP 1476 1710 San Jose 3,0 30,5
259 GUTIERREZ DE AGÜERA CAYUELA Adolfo S65 ESP 1524 0 Tussam 3,0 30,5
260 CADENAS GONZALEZ Jose Maria S50 ESP 1555 1573 Paradas 3,0 30,0
261 MORENO LUQUE Ruben* ESP 1642 1737 Once Madrid 3,0 29,5
262 OJEDA INFANTES Julio U14 ESP 1391 1411 Casa Ajedrez Sevilla 3,0 29,0
263 CRESPO ARCE Miguel Angel S50 ESP 1627 1624 Asturias 3,0 29,0
264 BERNAL DOMINGUEZ Angel ESP 1417 1410 Oromana 3,0 28,5
265 MUÑOZ PEÑA Antonio S50 ESP 1529 1605 Paradas 3,0 27,5
266 TADEVOSYAN Aspet U14 ESP 1915 1952 Sierra Sur 2,5 41,0
267 CORONEL MORGADO Juan Carlos ESP 1704 1734 Huelva 2,5 34,5
268 OLIVEROS MEJIAS Clemente S50 ESP 1659 0 Oromana 2,5 33,5
269 VIDAL CALABUIG Victor ESP 1410 1440 Alekhine-Espartinas 2,5 32,5
270 ESCOBAR GAVIÑO Francisco Javier U18 ESP 1466 0 Jose Raul Capablanca 2,5 32,5
271 BORREGO FABIAN Andres S65 ESP 1646 1664 Los Carteros 2,5 32,5
272 GUILLEN MATEOS Antonio S50 ESP 1624 1714 Visueño 2,5 31,5
273 JONES Chris S S50 ENG 1782 0 Inglaterra 2,5 31,5
ASUERO ALCANTARA Pablo U14 ESP 1316 1306 Tussam 2,5 31,5
275 JURADO GARCIA-POSADA Jose Maria S50 ESP 1283 1431 Casa Ajedrez Sevilla 2,5 31,0
276 ROMERO MAHINDO Antonio S65 ESP 1512 1541 Mercantil 2,5 30,5
277 GALVAN DOMINGUEZ Santiago* S65 ESP 1505 1534 Claret 2,5 28,5
278 LOPEZ PITA Jose S65 ESP 0 0 Claret 2,5 27,5
279 BRAVO DE LOS SANTOS Francisco* S50 ESP 1612 1639 Camas 2,5 27,5
280 JIMENEZ MAHILLO David* ESP 1349 1501 Once Madrid 2,5 26,5
281 REY PUJOL Eduardo S65 ESP 1472 1495 Mercantil 2,5 26,5
282 GUERRERO MONTAÑO Pablo U14 ESP 0 149 Alekhine-Espartinas 2,5 25,5
283 OJEDA INFANTES Joaquin U14 ESP 1394 1467 Casa Ajedrez Sevilla 2,5 25,5
284 EXPOSITO ABEJA Rafael S50 ESP 1565 1587 San Jose 2,5 25,5
285 CARRACEDO ARIAS Isidoro S65 ESP 0 119 San Jose 2,5 21,5
286 PORDOMINGO RODRIGUEZ Jose A S50 ESP 1732 1761 Cantabria 2,0 36,5
287 GAITAN RAMIREZ Alfonso ESP 1971 1985 Claret 2,0 33,5
288 MARTINEZ EGEA Antonio S65 ESP 1514 1489 Mercantil 2,0 32,5
289 OLIVA GOMEZ Juan S50 ESP 1220 1234 Los Carteros 2,0 32,5
290 PEREZ GARCIA Jose (Se) S65 ESP 1388 1384 Mercantil 2,0 31,0
291 SALGUERO ROLDAN Francisco S65 ESP 1794 1850 Cadiz 2,0 31,0
292 DEL RIO PALMERO Juan Jose ESP 1442 1457 Tussam 2,0 27,0
293 RAMOS GOMEZ Juan S50 ESP 1369 1390 Mercantil 2,0 26,5
294 BOZA LOPEZ Jose Luis S65 ESP 1373 1412 Los Carteros 2,0 25,5
295 GUTIERREZ LEON Cristobal S65 ESP 1814 1832 Extremadura 1,5 34,5
296 RAMIREZ MACIAS David ESP 1745 1777 Cadiz 1,5 32,5
297 ROBLES ACOSTA Miguel Angel S50 ESP 1431 1415 Camas 1,5 32,0
298 PINTO DEL BOT Alfonso S50 ESP 0 0 Tussam 1,5 31,0
299 RODRIGUEZ FERNANDEZ Pedro U14 ESP 1253 1257 Oromana 1,5 28,0
300 GALLEGO RUIZ Jose S55 ESP 0 0 Gines 1,5 24,0
301 BORREGO ALFONSO Antonio S50 ESP 0 366 Tussam 1,0 26,5
302 GARCIA PEREZ Miguel U14 ESP 1286 0 Casa Ajedrez Sevilla 1,0 25,0
303 ALFEREZ GRAJALES Juan S65 ESP 0 94 Montequinto 1,0 25,0
304 SANCHEZ- RAMADE MUNOZ Eduardo U 14 ESP 0 0 Alekhine Espartinas 1,0 25,0
305 CORDERO INFANT Pedro S50 ESP 1626 1764 Tussan 0,0 26,0
GUERRA PENDON Miguel S50 ESP 1618 1663 Pilas 0,0 26,0
GALVAN NODA Jonas ESP 1539 1573 Canarias 0,0 26,0
LOUKMANE Abdelilah MAR 0 0 Marruecos 0,0 26,0
309 SOBRINO FORTE Alvaro U18 ESP 1979 1995 Oromana 0,0 25,5
310 MORENO JURADO Manuel S65 ESP 1584 1571 Jose Raul Capablanca 0,0 25,0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.