Šahovski klub Mornar Split

PLENČA I A. ŠARIĆ NA ZAGREB OPENU

Jučer je započeo 2. Memorijal Krunoslava Hulaka-Zagreb open. Na turniru sudjeluju naši članovi međunarodni majstor Julijan Plenča i velemajstor Ante Šarić. Obojica su ostvarila uvjerljive pobjede u 1. kolu. Sastav turnira je prilično jak. Ukupno sudjeluje  201 igrač, među kojima je čak 19 velemajstora. Inače pok. Hulak je bio u jako dobrim odnosima sa dosta naših članova. S Bočinom se znao iz svojih Osječkih dana, s Bobancem još od početka sedamdesetih, Anti Šariću je često davao dobronamjerne savjete… Posljednju službenu partiju odigrao je upravo s Bobancem (brzi remi) u meču Mladost-Mornar, posljednje kolo kupa 2015.

Posljednja službena partija legendarnog Krunoslava Hulaka

Mladost-Mornar 2015.

Leave a Reply

Your email address will not be published.