Šahovski klub Mornar Split

ŠARIĆ PETI U ZAGREBU

Naš član Ante Šarić nastupio je na jakom tradicionalnom otvorenom turniru u Zagrebu. Od ove godine turnir je memorijalan u čast legende hrvatskog šaha Krunoslava Hulaka. Sudjelovalo je 183 igrača među kojima je bilo čak 14 velemajstora. Iako nije uspio obraniti naslov, A. Šarić se i ovoga puta našao pri samom vrhu tablice. S osvojenih 7 bodova iz 9 partija Šarić je osvojio 5. mjesto.

Konačni poredak nakon 9 Kola

Mj. SNo   Ime Vrsta spol FED RtgI RtgN Bod.  TB1   TB2   TB3  w
1 3 GM Kožul Zdenko CRO 2594 2590 7,5 44,5 57,0 40,5 7,5
2 2 GM Palac Mladen CRO 2596 2561 7,5 43,5 56,0 40,0 7,5
3 4 GM Tiviakov Sergei NED 2588 2588 7,5 39,5 50,5 39,0 7,5
4 6 GM Martinović Saša CRO 2540 2502 7,0 42,0 53,0 38,0 7
5 5 GM Šarić Ante CRO 2587 2559 7,0 40,5 51,5 37,5 6
6 9 GM Tratar Marko SLO 2454 2454 7,0 39,5 50,5 36,5 7
7 1 GM Stević Hrvoje CRO 2610 2580 7,0 38,5 48,5 33,0 7
8 14 FM Livaić Leon U16 CRO 2430 2345 7,0 36,0 46,0 36,5 7
9 7 GM Zelčić Robert CRO 2509 2496 6,5 43,0 55,5 37,5 6,5
10 20 FM Kokol Peter SLO 2345 2345 6,5 40,5 52,5 36,0 6,5
11 10 GM Smith Bryan G USA 2453 2453 6,5 40,0 52,0 36,5 6,5
12 12 GM Lalić Bogdan CRO 2440 2496 6,5 40,0 51,0 33,5 6,5
13 19 IM Biti Ozren CRO 2354 2340 6,5 37,0 48,0 34,0 6,5
14 13 GM Stanojoski Zvonko MKD 2436 2436 6,5 36,5 48,0 35,5 6,5
15 17 IM Rogulj Branko S60 CRO 2388 2375 6,5 35,5 46,0 33,0 6,5
16 16 GM Cebalo Mišo S60 CRO 2409 2406 6,5 34,5 45,0 33,5 6,5
17 15 GM Jovanić Ognjen CRO 2427 2390 6,0 43,0 54,5 36,0 6
18 18 IM Lončar Robert CRO 2385 2358 6,0 40,5 52,0 34,5 6
19 30 NM Tomerlin Siniša CRO 2260 2231 6,0 40,0 51,0 34,0 6
20 8 IM Kovačević Blažimir CRO 2490 2438 6,0 37,5 49,0 31,5 6
21 36 MK Matanović Luka U20 CRO 2187 2177 6,0 37,5 47,5 32,0 6
22 11 GM Žaja Ivan CRO 2448 2421 6,0 36,0 47,5 31,5 6
23 35 FM Tica Sven U20 CRO 2193 2251 6,0 35,5 46,0 31,0 6
24 56 MK Knežević Krešimir CRO 2118 2101 6,0 34,5 44,0 28,5 6
25 68 MK Cvitković Filip CRO 2077 2108 6,0 34,5 43,0 27,5 5
26 44 MK Frouth Nenad CRO 2160 2173 6,0 34,0 44,0 29,5 6
27 33 FM Bender Ivan CRO 2218 2241 6,0 32,0 39,5 28,0 6
28 34 MK Matić Željko CRO 2211 2190 6,0 31,5 41,5 28,0 6
29 43 FM Veleski Robert MKD 2162 2162 6,0 31,5 40,5 28,5 5
30 22 FM Blažeka Matej CRO 2336 2311 5,5 38,5 49,5 31,0 5,5
31 38 WFM Vidic Teja U20 w SLO 2179 2179 5,5 38,5 47,5 30,0 5,5
32 24 FM Zelić Mladen CRO 2301 2283 5,5 36,5 47,5 31,0 5,5
33 37 MK Kalajžić Ivan CRO 2184 2195 5,5 36,5 46,5 30,0 5,5
34 69 MK Šelendić Ivan CRO 2069 2101 5,5 36,5 46,0 29,5 4,5
35 32 FM Božinović Bogdan CRO 2231 2201 5,5 36,0 48,0 30,5 5,5
36 21 FM Stočko Josip CRO 2341 2302 5,5 36,0 47,0 32,0 5,5
37 40 MK Čupić Lovro CRO 2169 2142 5,5 36,0 46,0 30,0 5,5
38 89 MK Kinez Ivo CRO 2021 2055 5,5 35,5 44,5 27,0 4,5
39 49 MK Kostanjšek Zorko S60 CRO 2143 2124 5,5 35,0 44,5 29,0 5,5
40 123 Marn Jan U16 SLO 1831 2000 5,5 35,0 44,0 24,0 4,5
41 92 MK Ognjačević Alen CRO 2005 2034 5,5 34,0 45,0 23,0 5,5
42 29 IM Dorić Nenad CRO 2267 2263 5,5 34,0 44,5 29,5 5,5
43 57 MK Soldo Robert CRO 2113 2144 5,5 34,0 44,5 27,5 5,5
44 39 MK Brajdić Danko CRO 2169 2154 5,5 34,0 44,0 28,0 5,5
45 66 FM Vuković Ivo S60 CRO 2079 2238 5,5 34,0 44,0 26,0 5,5
46 27 FM Muha Miljenko U16 CRO 2283 2249 5,5 34,0 43,5 29,0 5,5
47 82 MK Padjen Zdenko CRO 2042 2063 5,5 34,0 42,0 25,0 3,5
48 91 Ladisic Alex-Sacha S60 FRA 2013 2013 5,5 33,0 43,0 26,0 4,5
49 111 Veljacic Elvis BIH 1917 2000 5,5 28,0 37,5 22,0 5,5
50 25 FM Krištović Marijan S60 CRO 2295 2296 5,0 41,5 53,0 32,0 3
51 97 I Marković Franjo-Josip U20 CRO 1981 2048 5,0 39,0 50,0 24,5 5
52 26 FM Pandurević Miro BIH 2295 2295 5,0 37,0 48,5 30,0 5
53 50 MK Filipović Tomislav CRO 2136 2129 5,0 37,0 48,5 28,0 5
54 79 MK Glažar Domagoj CRO 2048 2093 5,0 37,0 45,0 27,0 4
55 87 I Banek Krešimir CRO 2023 2034 5,0 36,5 46,0 28,0 4
56 41 MK Mravunac Damir S60 CRO 2167 2138 5,0 36,0 46,5 28,5 4
57 67 MK Vojak Daniel U20 CRO 2078 2118 5,0 35,5 45,0 26,5 5
58 59 WIM Berke Ana w CRO 2111 2139 5,0 35,0 45,5 27,0 5
59 62 MK Ganić Martin CRO 2091 2094 5,0 35,0 45,0 27,5 5
60 45 Jelečević Ivo BIH 2157 2157 5,0 34,5 44,5 28,0 4
61 28 NM Zečević Dean CRO 2275 2277 5,0 34,5 44,0 26,0 5
62 51 MK Pavić Jakov CRO 2131 2121 5,0 34,5 44,0 26,0 5
63 73 I Gujić Vladimir CRO 2061 2062 5,0 34,5 42,5 27,0 5
64 48 MK Raljić Mirko CRO 2150 2144 5,0 33,5 44,5 25,0 5
65 127 II Paradžik Berislav U20 CRO 1816 1930 5,0 33,0 42,5 22,5 4
66 84 MK Globan Tomislav CRO 2034 2046 5,0 33,0 41,0 26,0 4
67 53 MK Hećimović Ivan S60 CRO 2128 2135 5,0 32,5 43,5 25,0 5
68 81 I Kovačić Damir CRO 2043 2047 5,0 32,5 40,0 25,0 4
69 23 NM Jurković Ante CRO 2307 2284 5,0 30,5 38,5 23,5 5
70 143 II Novak Vjekoslav CRO 1715 1844 5,0 30,0 37,0 20,0 4
71 47 MK Dragojević Miodrag CRO 2151 2133 5,0 29,0 39,0 25,0 5
72 80 MK Cechi Goran CRO 2046 2085 5,0 28,5 36,0 22,5 4
73 78 I Božičević Ivan CRO 2052 2068 5,0 28,0 36,0 22,0 4
74 125 II Smetiško Josip U16 CRO 1820 1986 5,0 28,0 35,5 20,0 4
75 60 MK Bajlo Kristijan CRO 2105 2133 4,5 39,5 49,5 28,0 4,5
76 31 IM Banas Jan S60 SVK 2259 2259 4,5 37,5 47,0 28,0 4,5
77 106 I Erenda Bruno U20 CRO 1939 2033 4,5 37,0 47,0 25,5 4,5
78 76 MK Radenić Filip U16 CRO 2054 2114 4,5 36,5 45,5 28,0 3,5
79 72 MK Pavčević Bruno U20 CRO 2062 2101 4,5 36,5 45,5 26,0 4,5
80 96 FM Hadzi – Manev Ljubomir S60 MKD 1986 2000 4,5 36,5 44,5 25,5 3,5
81 101 Subelj Jan U16 SLO 1971 2000 4,5 36,0 45,5 24,5 4,5
82 54 MK Starčević Ante Leon U20 CRO 2127 2104 4,5 35,0 45,0 27,0 4,5
83 71 MK Bender Zdenko CRO 2063 2072 4,5 35,0 44,5 25,0 4,5
84 64 I Svrtan Zlatko CRO 2085 2086 4,5 35,0 44,5 24,0 4,5
85 121 MK Špiranec Noemi U20 w CRO 1874 1977 4,5 35,0 42,0 23,0 4,5
86 77 Novosel Krunoslav SLO 2054 2054 4,5 33,0 42,5 24,0 3,5
87 52 MK Nikolić Emil S60 CRO 2129 2110 4,5 32,5 43,0 22,5 4,5
88 154 III Relić Filip U20 CRO 1633 1845 4,5 32,0 41,0 23,0 4,5
89 100 I Hamer Ivan S60 CRO 1973 1997 4,5 31,5 41,0 21,0 4,5
90 88 MK Martić Josip CRO 2021 2110 4,5 31,5 40,5 24,5 4,5
91 55 FM Kacakovski Dimitar MKD 2126 2126 4,5 31,0 41,0 22,0 4,5
92 98 NM Blažeka Mihaela U16 w CRO 1980 2059 4,5 29,0 38,5 20,0 3,5
93 109 II Petričević Petar S60 CRO 1924 1990 4,5 29,0 37,5 20,5 2,5
94 122 MK Golub Nikolina U16 w CRO 1871 1990 4,5 28,5 35,0 20,5 1,5
95 70 MK Korov Zvonko S60 CRO 2068 2064 4,5 27,0 35,5 22,0 4,5
96 142 VK Aščić Matoš S60 CRO 1719 1692 4,5 25,0 31,5 17,0 3,5
97 130 II Perić Davor CRO 1801 1899 4,5 22,0 29,0 16,5 3,5
98 75 NM Frank Vladimir S60 CRO 2058 2078 4,0 36,5 44,5 26,5 4
99 63 FM Ivanović Željko S60 CRO 2088 2078 4,0 36,0 46,0 23,5 4
100 105 II Vukovojac Vedran CRO 1947 1985 4,0 36,0 45,5 21,5 4
101 86 I Galoić Boris CRO 2027 2059 4,0 35,0 42,5 25,5 3
102 94 MK Takač Zvonko S60 CRO 2004 2045 4,0 34,5 44,5 22,0 2
103 74 MK Kovačević Krsto CRO 2058 2089 4,0 34,5 42,0 25,0 4
104 99 I Jambrešić Filip U16 CRO 1973 2055 4,0 33,0 43,5 19,0 4
105 42 MK Jakupec Denis CRO 2163 2143 4,0 32,5 42,5 21,0 4
106 103 MK Ikica Ante S60 CRO 1962 2013 4,0 32,5 42,0 20,0 4
107 128 III Mudrinić Nenad CRO 1815 1885 4,0 32,5 39,5 18,5 2
108 107 II Sindik Dario CRO 1939 1976 4,0 32,0 41,5 19,0 4
109 139 II Mezak Damir CRO 1734 1871 4,0 31,0 38,0 19,0 3
110 110 I Kozina Zdenko CRO 1924 1963 4,0 30,5 39,0 20,0 4
111 102 I Deriš Antun S60 CRO 1966 1969 4,0 30,0 39,5 20,0 4
112 116 I Leskovar Viktor U16 CRO 1898 2052 4,0 30,0 38,0 21,0 3
113 90 I Gabelica Damir CRO 2015 2015 4,0 29,0 38,0 17,5 4
114 112 Kovacic Ivan S60 GER 1916 2000 4,0 29,0 37,0 21,0 4
115 65 FM Levar Nenad CRO 2081 2119 4,0 28,5 36,5 21,5 4
116 132 MK Smetiško Marija U16 w CRO 1797 1973 4,0 28,5 35,5 17,0 3
117 104 II Žigovečki Vladimir S60 CRO 1956 1948 4,0 27,5 37,5 18,5 4
118 145 IV Sučec Marko CRO 1703 1728 4,0 27,5 35,0 17,0 3
119 118 II Biljak Tomislav S60 CRO 1883 1950 4,0 27,5 34,5 18,0 3
120 114 I Blažeka Đuro CRO 1915 1989 4,0 27,0 36,0 17,0 4
121 137 NM Zelić Marina S60 w CRO 1771 1876 4,0 27,0 34,5 14,5 3
122 140 III Pongrac Franjo CRO 1722 1806 4,0 25,5 33,5 13,0 4
123 152 II Šćulac Zvonimir U16 CRO 1660 1903 4,0 24,5 31,0 14,5 4
124 146 III Gverić Tvrtko CRO 1699 1761 4,0 24,0 30,5 16,0 3
125 61 NM Draganić Stjepan S60 CRO 2094 2143 3,5 31,5 40,0 20,5 3,5
126 120 II Turičar Goran CRO 1876 1946 3,5 31,0 40,0 20,0 2
127 129 III Huljak Krešimir CRO 1803 1875 3,5 30,5 38,5 19,0 2
128 95 MK Rađenović Stevo S60 CRO 2004 2018 3,5 29,5 39,5 18,0 3,5
129 113 II Novak Ivo CRO 1916 1986 3,5 29,5 37,0 19,0 2
130 133 II Križan Ivan CRO 1795 1783 3,5 29,5 37,0 17,0 2,5
131 171 IV Karlušić Marko CRO 0 1785 3,5 29,0 36,5 17,0 3,5
132 136 I Sontag Bruno S60 CRO 1776 1767 3,5 28,5 37,5 15,0 1
133 157 MK Muha Magdalena U16 w CRO 1591 1927 3,5 28,0 36,5 17,0 3,5
134 148 III Hržina Boris S60 CRO 1696 1772 3,5 27,0 33,5 14,5 1
135 156 VK Kupek Robert CRO 1610 1654 3,5 26,5 33,5 14,5 2,5
136 147 III Svornik Zvonimir CRO 1699 1729 3,5 25,5 31,5 15,5 1,5
137 155 III Putar Leon U16 CRO 1629 1898 3,5 25,0 32,0 11,0 2
138 173 IV Špoljar Patrik U16 CRO 0 1704 3,5 25,0 31,5 14,5 3,5
139 135 IV Vrhovec Goran CRO 1783 1708 3,5 23,0 31,0 13,5 1,5
140 164 III Maravić Ivan U16 CRO 1449 1790 3,5 23,0 29,5 10,0 1
141 83 MK Vitaljić Nebojša S60 CRO 2042 2060 3,0 33,5 41,0 21,5 2
142 115 MK Hlavač Iva w CRO 1901 1950 3,0 32,5 41,0 21,0 3
143 119 I Klement Dubravko S60 CRO 1879 1917 3,0 32,5 40,5 19,0 3
144 141 I Golemović Tvrtko CRO 1719 1819 3,0 30,5 38,5 16,5 1,5
145 163 III Alfirević Duje U16 CRO 1450 1825 3,0 29,5 37,5 17,0 3
146 149 VK Tomić Stjepan CRO 1693 1600 3,0 29,5 37,0 15,0 1,5
147 158 II Drenski Davor U16 CRO 1563 1915 3,0 28,5 37,0 14,0 2
148 126 III Matić Daniel CRO 1817 1793 3,0 28,0 35,5 16,5 1,5
149 160 MK Smetiško Lucija U16 w CRO 1537 1929 3,0 27,5 34,5 12,0 2
150 166 Skrbec Leon U16 SLO 1385 2000 3,0 27,5 34,0 13,0 1

 

Ante Šarić

Comments are closed.